Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

Komiteer 2016

Sandefjord Golfklubb har en rekke aktive arbeidsgrupper som arbeider med å tilrettelegge klubbens mange aktiviteter. Hver gruppe forventes å rekruttere medlemmer til å bidra innenfor sitt arbeidsfelt.

Leder av de forskjellige komiteene er listet først.

 

Navn Tlf Epost    
 

Hcp og turneringskomite

Siv Karlsen Moa (     
406 39 548 siv.karlsen.moa@kpmg.no    
Vanja Snørteland(leder) 986 44 621 vanjams@online.no    
Ole H. Pettersen 415 00 561 ole.hp@online.no    
Roger Kvalvåg 926 38 529 roger.kvalvag@sfjbb.net  

   

Linda Magnusdottir 481 31 610 linda.manusdottir@jotun.no    
Tron Ole Andersen 33 47 63 21 tronoa@online.no    
Rune Liverød 920 13 031 rune.liverod@sfjbb.net    
         
 
VTG komitee
Ellen Olsen(leder) 917 10 257 ellenolsen1952@gmail.com    
Astrid Holt 913 96 316 asthol@frisurf.no    
Maj-Brit Jahr Sletsjøe 902 08 196 mb.sletsjoe@gmail.com    
Kirsten Strøm 958 37 449 kirsten.strom51@gmail.com    
Thor Isefjær 920 16 845 thor.isefjar@icloud.com    
 
Juniorkomite   
Espen Karlsen(leder) 922 81 681 Espen.Karlsen@krugerkaldnes.no    
Lars Kløw 916 36 686 lk@bsafe.no  
Siv Karlsen Moa 406 39 548 siv.karlsen.moa@kpmg.no  
Linda Magnusdottir 481 31 610 linda.ganusdottir@jotun.no  
Leif Ronny Eriksen 932 98 347 lronnye@hotmail.com  
       
Damekomite   
Linda Magnusdottir(leder) 481 31 610 linda.magnusdottir@jotun.no    
Kari A. Skjerven 901 06 540 k-agathe@online.no    
Sissel Bedsvåg 918 35 049 s-bedsv@online.no    
Aud Gulseth 992 35 778 audgulseth@gmail.com    
Rikke H. Pettersen 476 89 662      
         
 
Herrekomite
Øyvind Antonsen(leder) 911 11 953 oyvind.antonsen@sandefjord.kommune.no    
Michael Laurin 982 60 147 bmlaurin64@gmail.com    
Ole Henrik Pettersen 415 00 561 ole.hp@online.no    
Leif Ronny Eriksen 932 98 347 lronnye@hotmail.com    
Gunnar Strøm 915 16 990 gustromster@gmail.com    
 
Seniorkomite
Håkon Bakke(leder) 414 80 686 hsb@sfjbb.net    
Wenche Nyberg 959 44 909 wenyberg@online.no    
Johs Kålås 916 24 840 johsk48@gmail.com    
Bjørn Tore Gundersen 905 25 016 btgunde@online.no    
         
Banekomite        
Harald Skogen(leder) 90555319 torinorholding@gmail.com    
Øistein Skjerven 915 59 314 oistein@skjerven.tv    
Knut H Andersen 915 96 530 knut.h.andersen@sfjbb.net    
Karl Eidevik 913 88 887 karlgeidevik@gmail.com    
John Drummond 934 04 944 john@sandefjordgolf.no    
Ole Gunnar Grundstrøm  901 66 335 ole.gunnar@sandefjordgolf.no    
         

 

Markedskomite  

                                                                  

Morten Solrud(leder)  92158125  m-solrud@online.no
Henrik Næss 928 26 248 henrik@paandus.no
Trine Myre 982 87 206 trine.myhre@ucc.no
Øystein Ulsnæs 406 20 264 oystein.ulsnes@gmail.com
Camilla Hunskaar 986 08 525 camillahunskaar@gmail.com
Øystein Bøe 91123790 ob@hjertnes.no